Новини
Модні тенденції при виборі штор

Модні тенденції при виборі штор

Штори – невід’ємний атрибут будь-якої квартири, елемент, який може вдало доповнити, чи навпаки, спаскудити інтер’єр кімнати. На сьогоднішній день штори – це не просто шматок тканини, який не пропускає сонячне світло в кімнату, а справжній модний тренд.

Бавовна, шовк чи льон, однотонні, багатоколірні чи штори з принтом? Що ви плануєте обрати для своєї вітальні, спальні чи будь-якої іншої кімнати? Дизайнери говорять про різноманітні тенденції у виборі штор, давайте поговоримо які саме штори варто вибирати у 2018 році.

Тканини

Дизайнери в один голос говорять, що в 2018 році варто обирати штори з натуральних матеріалів: бавовна, шовк, льон. Крім того, що такі тканини красиво виглядають і виконують свою головну функцію – не пропускають сонячні промені, за ними дуже легко доглядати. Тож в 2018 році робіть ставки на натуральні тканини.

Колір

Побувавши в різних квартирах і глянувши на штори, можна визначити в якому році власники квартири вибирали штори. Якщо раніше вибір людей падав на штори з яскравим принтом, чи однотонну тканину з блискітками, то тепер все змінилось. Зараз актуальні неяскраві, приглушені кольори, які не привертають на себе особливої уваги, а лише є гармонічним доповненням кімнати.

Принти

Не зважаючи на те, що дизайнери в 2018 році віддають перевагу однотонним шторам, актуальними залишаться і яскраві принти. “Все нове – це добре забуте старе” – так можна описати цей тренд. На даний момент, як і в світ моди, так і в світ дизайну інтер’єрів повертається ексцентрична, яскрава мода 80-х. Але звертайте увагу на те, чи поєднуються такі принти з рештою вашої кімнати. Якщо у вас будинок виконаний в стилі хай-тек, то білі штори з яскравими оранжевими чи червоними плямами точно не впишуться в загальну картину.

Довжина

В 2018 році актуальні подовжені штори, які мають свої переваги. По-перше, легкість реалізації для кімнат з низькими стелями, по-друге, пом’якшення контурів приміщення. Для того, щоб пошити подовжені штори, можна вибрати будь-яку тканину. Але згідно з попередніми порадами, які ми писали, можна віддати перевагу льону, бавовні та шовку.

Модні варіації

  • римські штори – чудово підходять для приміщень, які виконані в стилі мінімалізму. Такі штори не привертають до себе зайвої уваги, виконують свої прямі функції та виглядають органічно і відповідному інтер’єрі;
  • штори-нитки використовують не лише як завісу на вікнах, але і як елемент декору для арок між приміщеннями. Якщо ж ви вибираєте штори-нитки для вікон, то бажано доповнювати їх легкою напівпрозорою тканиною;
  • фото-штори – чудовий варіант для тих, хто не любить все стандартне. Фото-штори – чудовий спосіб виразити себе і свій творчий потенціал. Тут немає обмежень в кольорах чи фото, вибирайте те, що вам більше до душі і не прогадаєте.
  • гламурні штори – в 2018 році залишаються актуальними штори з блискучої тканини. Виглядають вони дуже вишукано і дорого, але важливо щоб така тканина пасувала до решти інтер’єру.
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!