Новини
індивідуальне пошиття штор

Замовити індивідуальне пошиття штор чи купити готові вироби?

Оформлення вікон – завершальна стадія облаштування інтер’єру. За допомогою штор в обстановку вносяться стильні нотки та незвичайні акценти. Щоб все було ідеально, потрібно вибрати відповідні вироби. Як це зробити? Можливо два варіанти: покупка готових виробів і пошиття штор на замовлення. Що краще, запитаєте Ви? Давайте розглянемо таке питання докладніше.

Готові рішення: огляд переваг та недоліків

Готові штори – вироби, виготовлені в певних розмірах. Покупці можуть розглянути асортимент і вибрати товар. У більшості випадків в колекціях представлені звичайні моделі, які не відрізняються ексклюзивністю та оригінальністю. Вони шиються з однотонних тканин. Тому клієнтам важко підібрати оптимальний варіант, виходячи з особливостей дизайнерського оформлення приміщення.

До головних переваг готових штор відноситься можливість покупки в той же день. А ось недоліків у такого варіанту набагато більше:

  • обмежений асортимент;
  • стандартні розміри, які не відповідають ширині і висоті вікон;
  • простота моделей.

Штори на замовлення – вигідна пропозиція

Салон-магазин «Ламбрекен» виготовляє штори з урахуванням індивідуальних побажань та особливостей оформлення інтер’єру. Для створення красивих виробів фахівці використовують складні декоративні елементи та розкішні тканини. Вони продумують щонайменші деталі і шиють штори, за допомогою яких обстановка кардинально змінюється. У ній з’являються унікальні деталі, які вносять в кімнату затишок і нові фарби.

Індивідуальний пошив штор в салоні «Ламбрекен» – найкраще рішення, під яким маються на увазі важливі переваги:

  1. Різноманіття вибору – наші майстри стежать за актуальними тенденціями. Тому в каталозі представлені сучасні матеріали. Вони довговічні, красиві та практичні.
  2. Професіоналізм – у нас працюють досвідчені фахівці. Вони створюють з матеріалів шикарні портьєри.
  3. Доступність – вартість виробів, зшитих на замовлення, прийнятна для покупців.
  4. Стильове розмаїття – в реальність втілюється будь-яка ідея. Це можуть бути ламбрекени, римські штори, кухонні фіранки.
  5. Поєднання штор з інтер’єром – при розробці моделей беруться до уваги особливості оформлення приміщення.

Зробіть замовлення в салоні-магазині «Ламбрекен» (Івано-Франківськ) і розкажіть про свої побажання! Ми приїдемо на об’єкт, ознайомимося з ним і зробимо заміри. У стислі терміни наші фахівці виготовлять штори, які органічно впишуться в інтер’єр і підкреслять його кращі сторони!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!