Шпалери

Шпалери в дизайні приміщень

Завітавши в наш салон ви відкриєте для себе цілий світ якісних, ексклюзивних, дизайнерських шпалер на будь-який смак від провідних європейських виробників (Італія, Німеччина) з найновіших колекцій 2018 року.

Розвиток промисловості дав світові такі види шпалер як паперові, вінілові, флізелінові або текстильні шпалери. Ці кілька видів шпалер найпопулярніші серед інших. Не потрібно також забувати і про таких як: велюрові шпалери, склошпалери і фотошпалери, рідкі шпалери, шпалери лінкруста і шпалери-панно.

Шпалери і сучасний дизайн приміщень.

Вони досить тісно пов’язані, оскільки саме шпалерами можна створити неповторний вигляд і стиль. Ви можете найняти художника, щоб розфарбувати стіни такими ж візерунками і відтінками як у шпалер. Але це надто дорого та забирає дуже багато часу. При використанні шпалер все вирішується набагато швидше і простіше.

Сучасні технології дозволили створити шпалери для приміщень з різною специфікою. Наприклад, існують шпалери з характерним тематичним дизайном, призначені безпосередньо для кухні, вітальні чи дитячої кімнат.

Види шпалер.

Існує величезна кількість видів шпалер і буває дуже важко вибрати самостійно саме той тип, який підійде найбільше. У таких випадках краще за все звернутися до фахівців, які розкажуть про кожен вид шпалер докладно, а також допоможуть підібрати саме те, що  потрібно.

Запрошуємо Вас відвідати наш салон магазин «Ламбрекен», де висококваліфіковані фахівці допоможуть підібрати декор для ваших стін. Все що вам потрібно, це визначитися з видом шпалер, палітрою кольорів та ціновим діапазоном.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!