Для інших приміщень

Штори для інших приміщень

Коридор, ванна кімната, кабінет чи лоджія – кожне з цих приміщень має своє чітке призначення, тому вибір текстилю тут є індивідуальним і значною мірою залежить від стилю приміщення.

Обираючи штори для сходової клітки, зверніть увагу на асиметрію в композиції вікна, штори не повинні займати багато місця, лежати на прохідній частині сходів та забирати багато світла. Хорошим вибором тут стане ламбрекен вгорі і легка тюль зібрана на одну сторону.

Ванна кімната.

Для ванної кімнати обирайте тканину колір, фактура чи малюнок якої гармоніюватиме зі стінами. Зручним і естетично привабливим варіантом для ванної кімнати може стати римська або австрійська штора, сітка, котру можна доповнити аксесуарами на морську тематику, або легка тюль зібрана на одну сторону магнітом.

Кабінет.

Кабінет це місце для усамітнення, роздумів та праці, тому й штори тут повинні випромінювати елегантність, стриманість і рівновагу. Зазвичай вони виконуються в строгому класичному стилі без зайвих відволікаючих деталей. У виборі тканин не існує обмежень, головне щоб її малюнок та колір не відволікав від продуктивної роботи, а фасон штор вдало підкреслював стиль кімнати.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!