Для кухні

Штори для кухні

В інтер’єрі кухні проявляється дух сім’ї, недарма кажуть що кухня – серце дому. Тут завжди смачно, тепло і сонячно. Тому кухня неодмінно повинна бути прикрашена текстилем.

Короткі чи довгі, штори чи тюль, на люверсах чи петлях…елементи оформлення кухонного вікна повинні бути виконані з практичних тканин, оскільки частіше піддаються пранню та чищенню. Прекрасним вибором стануть батист та льон. Не варто боятися сміливих поєднань фактур та колоритних  малюнків (наприклад квітів, кухонного начиння або абстрактних орнаментів), якщо вам до душі весела та яскрава атмосфера на кухні.

Фасон декоративного оформлення вікна також варто обирати простий і разом з тим він повинен гармонійно вписуватися в загальну картину кухні. Чудовим доповненням стануть скатертини, серветки, а також чохли на крісла, котрі пасуватимуть до стилю кухні загалом.

Хорошим вибором стане римська, австрійська чи рулонна штора з цупкої шторної тканини, котра при потребі захистить від сонячних променів і при цьому виглядатиме естетично. Вдало пасуватиме на кухні коротка тюль в стилі «кафе», яку надзвичайно зручно знімати для прання.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!