Покривала та подушки

Покривала та подушки від салону-магазину “Ламбрекен”

Тепло і затишок будь-якого інтер’єру безпосередньо залежать від наявності в ньому текстильних елементів, особливо покривал та подушок. Вони і є тим кінцевим штрихом завершеності та елегантності, що підкреслюють стиль і додають більше зручності для господарів, гостей чи відвідувачів. Найчастіше для цього використовують подушки або покривала з незвичайним принтом, вишивкою, мереживом або комбінацією декількох структур тканин.

Покривала та подушки не тільки виконують функцію прикраси та елементів декору, а захищають постільні речі від пилу та створюють додаткові зручності.

Спеціалісти салону-магазину «Ламбрекен» рекомендують пошиття покривал та подушок в Івано-Франківську на замовлення, з метою ідеального поєднання не тільки зі шторами, а й з меблями, килимами та іншими аксесуарами.

Замовлення пошиття.

Замовити пошиття чи купити покривала та подушки для спальні, дитячої кімнати, зали або вітальні, кабінету чи офісу можна в нашому салоні магазині «Ламбрекен». Матеріали, з яких виготовлена продукція, є безпечними для здоров’я, їх легко чистити, на них приємно дивитися, і комфортно спати.

Вартість покривал та подушок.

Ціни на покривала та подушки залежать від різновидів товару: односторонні (малюнок на одній стороні), двосторонні (зображення з обох сторін) і стьобані (з підкладкою). Крім того, ви можете замовити додаткову обробку воланами, рюшами, кантом. На ваш вибір фон представлений з таких варіацій комплектів: текстурних, однотонних, з принтами, з візерунками.

Декоративні покривала та подушки однозначно додадуть інтер’єру барвистості та легкості, прикрасять ваш будинок чи заклад, нададуть затишності і зроблять будь-яку атмосферу теплішою.

Чекаємо Ваших замовлень!…

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!