Для вітальні

Штори для вітальні

Вітальня – найбільш яскраве та емоційно наповнене місце в домі. Саме тут ми збираємося усією сім’єю в кінці дня, проводимо свята та зустрічаємо гостей, саме в цій кімнаті життя протікає в повній своїй красі. Оформлення вітальні текстилем вимагає особливої уваги, тут важливою є кожна деталь.

Колірна гама.

У виборі колірної гами та малюнку на тканині можна орієнтуватися на меблі, стіни, декоративні елементи присутні в кімнаті, форма ламбрекена може повторювати фігурну стелю чи орнамент шпалер. Якщо стиль Вашої кімнати є сучасним та лаконічним тут чудово пасуватимуть римські, японські штори, а також прямі штори на люверсах чи петлях.

Композиція.

Композицію можна доповнити легким ламбрекеном або нитяними шторами, а також легкою тюллю. Для прихильників класики існує чимало способів ефектно оформити вікно. В такому випадку чудово пасуватимуть різноманітні драпіровки, фігурний жорсткий ламбрекен і густо зібрані штори підібрані китицями, тканини з багатим бароковим чи рослинним орнаментом.

Доречно виглядатимуть в класичному ансамблі австрійські та французькі штори з легкої органзи. Дизайнери вважають, що вітальня це обличчя дому, тому залишається додати, що це обличчя повинно бути прекрасним.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!